A/G Makina

 Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd.Şti.

Ana Sayfa  Faaliyetler  Bayilikler  Temsilcilikler  Referanslar  İletişim

 

                                                                                                               

II) TEMSİLCİLİKLER

 

 

GIF-ACTIVEVENT / ALMANYA     Otel ve Endüstriyel Mutfak Asma Tavan Sistemleri

 

 

Ausgabebereiche0006008                  Hilton                        Ausgabebereiche0007009

 

 

   

 

kueche-kombi

 

 

Firmamızda Türkiye temsilciliği bulunan GIF-ACTIVEVENT (Almanya) firmasının üretimi olan mutfak asma tavan sistemleri otel,tatil köyü,havaalanı,hastane gibi endüstriyel mutfaklarda kullanılmakta olup,tavan malzemesinin paslanmaz çelik kasetlerden oluşması nedeniyle ilgili Avrupa Birliği standartlarına uygun hijyenlik sağlanmaktadır.

 

Endüstriyel mutfak asma tavan sistemleri projeleri Auto-Cad çizimlerle Alman VDI standartlarına göre havalandırma hesapları yapılmış olarak hazırlanmaktadır.

Projelendirme tamamen ilgili mutfak yerleşim planına uygun olarak tasarlanmakta ve en efektif koşullar sağlanacak şekilde dizayn edilmektedir.

Sistemde kullanılan tüm malzemeler DIN 4102 Class A grubunda olmaları nedeniyle yangına karşı maksimum koruma sağlanmaktadır.

Tavanı oluşturan paslanmaz çelik kasetlerin yıkanabilir özelliği sayesinde sürekli hijyenlik sağlanmakta olup,Almanya ve İsviçre’de yapılan laboratuar testlerinde alınan sonuçlar maksimum hijyen performansı göstermektedir.

 

 

 

OC WATERLOO / HOLLANDA     Hava Kontrol Elemanları, Elektriksel-Actuator Kontrollu Swirl Difüzörler, VAV ve VAM Cihazları

 

 

                                                                                     waterloo-1            waterloo-2        waterloo-3                                                             

         

 

 

OC WATERLOO firmasının hava kontrol elemanları (anemostat, slot difüzör, swirl difüzör, actuator kontrollu swirl difüzör, jet nozul, variable air volume dampers, constant volume controllers, hot water heaters, termo eleman kontrollu menfezler) satış ve pazarlaması firmamız tarafından yapılmaktadır.

 

 

 

SAGICOFIM / ITALY     Hava Filtreleri,Filtre Elemanları,Ameliyathane Filtre Sistemleri

 

 

SagiCofim firmasının tüm klaslarda; hava filtreleri sentetik ve cam elyaf ön filtreler, tüm klaslarda torba filtreler,compact filtreler ve hepa filtreler, filter housings, terminal hoods (HEPA-ULPA),inertial filtreler,özel gaz türbin filtreleri satış ve pazarlaması firmamız tarafından yapılmaktadır.